Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit!

Když se cítíš unaveně, točí se ti hlava, nemůžeš se koncentrovat, zapomínáš a máš pocit, že už to dál nezvládneš.

Taky ti připadá, že se ti hroutí realita, ve které žiješ, že navenek ještě uneseš nosit svoji masku spořádaného a šťastného člověka, ale uvnitř cítíš, že se něco děje, něco, co jsi nikdy nečekala. Že ti najednou manžel nedává tolik pozornosti jako dřív, že se cítí ohrožen a utíká od společných debat,  že ti děti dávají dost silně najevo svůj vzdor, strach a zmatenost, že tvý přátelé najednou nemají stejné hodnoty jako ty, že tvůj soused přitvrdil v nenávisti vůči tobě,… – že život začíná být jiný než byl doposud.

Nezoufejme, je to jen současný odraz stavu naší vlastní duše – naší zmatenosti, naší pýchy, naší nízké sebejistoty, našeho vzdoru, naší nenávisti. A odráží to naprosto přesně – abychom to již koněčně spatřily a mohly transformovat.

Mnohem víc jak dříve se dnes zhmotňují naše pocity. Jakmile mě přepadne zlý pocit, jedovaté myšlenky, myšlenky nenaplněných přání a lítosti sama nad sebou – okolí to okamžitě zacítí a reaguje. Jsme zdrojem těhle pocitů a pocity spolu s myšlenkami, jak je už dnes vědecky dokázáno, zhmotňují náš reálný svět.

Dřív jsem myšlenkám a pocitům nedávala tak velkou váhu. Vždyť to stejne nikdo nevidí – co si myslím nebo co cítím. Sem tam se mi zhmotnil nějaký bubák – a já se divila proč to sakra zase nevyšlo. Někdy vyšlo něco skvělého a já se divila – ty bláho super, že to tak vyšlo. Byly to náhody. Vůbec mně nenapadlo, že je to výsledek toho jak přemýšlím a hlavně toho, jak věci vnímám a cítím.

Dnes už to náhody nejsou. Dnes je tady nový postulát – nové paradigma.

Pocity a myšlenky tvoří naši realitu – to je FAKT.

Nic se neděje náhodou a v dnešní době to můžeme skvěle testovat na osobních situacích. Stejně tak, jak můžeme během jednoho dne zahodit celý dosavadní život, stejně tak můžeme během jednoho dne vytvořit zázrak.

Jak ale změnit ten pocit – když sakra fakt cítím, že všechno jde do háje, a že si nebudu nasazovat růžové brýle a klamat sebe samotnou, že vlastně můj pocit je dobrý – když to tak není.

Ten pocit mohl být navnímán v dětství (pro ty, co ví o minulých životech – tak samozřejmě i tam) stejně jak vnímáme vše pozitivní v dětství, tak vnímáme i to negativní. Je možné, že naši rodiče procházeli nečím velmi silným když jsme byli malí , a ať se snažily jak se snažily tyhle energie před námi skrývat, tak jsme to stejně nacítily – jsme totiž velmi propojení. A to je nutné promněnit. Táhneme to totiž  “v batohu“ stále sebou. Když se nad tím člověk zamyslí, tak pravě tyhle věci se dnes derou na povrch.

Je to trauma – a u traumatu pomáhá Bůh – Univerzum – Vyšší síla – Neptun (nazvěme to jak chceme). Trauma v sobě neseme všichni, je vždy jen otázkou času, kdy tohle trauma o sobě dá vědět. V podobě panického ataku, epileptického záchvatu, závislosti, deprese, hlubokého smutku, o kterém třeba ani nevíme odkud přichází, atd …..

Pokud něčím takovým právě procházíte, tak se nebojte, vše máte ve svých rukou a vše můžete vyřešit. Je ovšem nutné přijmout fakt, že tahle vyšší síla tady je. Právě tahle síla nám dává prostor zastavit se a podívat se do sebe.

Osobně mně nikdy žádný bůh nezajímal – byli to pohádky, o které jsem opravdu nejevila zájem – vše bylo racionální, šablonové, logické. Na vše jsem hledala univerzální řešení zvenku – což už dnes opravdu nefunguje.

Jaké překvapení, když jsem zjistila, že na to vše nejsem sama, že ta síla tady je pro každého a já mohu využít její všudypřítomnosti. A věřte mi funguje to. Právě tahle síla nám dodá tolik zprofanovaný, ale málo nacítěný a pochopený pocit víry a naděje.

Pokud tuhle vyšší sílu odmítáme, jsme přesvědčeni, že najdeme řešení venku, že nám to řešení jako někdo řekne –  tak právě v dnešní době přichází zmatenost, slabá koncentrace, špatné spaní, točení hlavy, výkyvy nálad…. a to vše nové co jsme dosud na vlastní kůži nepoznali.

Pokud tuhle sílu přijmeme – vrátíme se k ní zpět – tak nám naopak dodá velkou důvěru ve vše co děláme, dá naší realitě podtón obrovské důvěry a naplnění – a to právě v těch životních oblastech, kde se nejvíce trápíme.

 

Dva tipy pro všechny kdo jsou od téhle síly odpojeni  a rádi by opět navázaly spojení :

1)Položte se do meditace, lehněte si na chvilku, propusťte myšlenky a zkuste si vizualizovat váš sen, počem toužíte, jak byste si představovaly řešení vaší situace. Zkuste zafantazírovat a představit si jak by vaše situace měla ideálně vypadat – anebo, pokud vas řešení nenapadá, tak si pouze představte vaši situaci jako vyřešenou. Přitom použijte jakoukoliv meditační techniku dýchání. Uvidíte řešení se brzy objeví. Řešení, které je vaše, které vychází z vás. Které vám nikdo nevnucuje. Řešení je v nás – máme k němu přístup, pokud se usmíříme s tím, že existuje vyšší síla než jsme my sami s našim egem.

Pokud jsme si ještě nevšimly, tak nás právě dnešní doba k tomuto meditativnímu odpočinku vyzývá, abychom mohly do budoucna načerpat sil, protříbit myšlenky, promněnit pocity a vrátit se zdravější a vyrovnanější k tomu, co nás vždy bavilo, a co nám přinášelo radost.

 

2) Nebo jen prostě vygooglujte : chci se spojit s Bohem …

 

PS: Žena přenáší své emoce na muže, na děti, na zvířáta, na rostliny, na domov,… – pročistěme se uvnitř od jedu!

 

Jsem astrolog a specializuji se na práci s lidskou duší. Konkrétně se zaobírám lidským sebe - vědomím, transformačními procesy duše a duchovními příčinami bulimie. Za pomoci horoskopu dokážu s klientem hovořit o příčině jeho potíží, zvědomit jádro jeho osobnosti a poukázat na vyšší smysl událostí, které se odehrávají v lidském životě.