Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit!

Peru

12 Astrologický dům  - Neptun - Transcendence 

mystická krajina - terapeutický proces práce s emocemi - ayahuasca  tvorba vlastní reality

Propojení se se spirituální složkou vlastní osobnosti a schopnost propojit ji s realitou každodenního života 

Peru - Šamanská práce 

a tvorba vlastní reality 

Sdílení zážitků  z expedice Petra Chobota v Peru 2019

Informace o tom, jak funguje realita, jak každý z nás je tvůrčí bytostí a ne pouhou obětí životních ''náhod''.

Každý člověk má právo a schopnost vytvořit si úctyhodný život podle svých vlastních představ   ❤️

 

 

Psycho-astrologická témata, která se běhěm cesty otevřela 

Polarita 6. a 12. astrologického domu

Umění rozlišit  rozum a intuici - najít střed mezi intuicí a rozumem - inteligentně propojit schopnost intuice a schopnost logicky myslet.

12 astrologický dům

Technika imaginace - jak ji používat a uplatnit v běžném životě. Tahle technika spadá do kompetencí 12 astrologického domu . Lidé se silným postavením Neptunu ve svém horoskopu nebo s výrazným obsazením 12 domu - zbystřete - ve 12 domě se ukrývají velké síly, které můžeme konečně začít pozitivně využívat 🙂

Téma merkur vs. měsíc v horoskopu.

Od nedůvěry ke svým pocitům a vjemům k vytříbenému instinktu a k důvěře ve svou intuici.

Schopnost mluvit o pocitech; schopnost dobře se vyjádřit a být srozumitelným; naslouchat své intuici.

Nejkrásnější dárek od života - Expedice Peru Listopad 2019

 

Expedice Peru  byla tím nejkrásnějším darem, který jsem od života dostala. Člověk si během 14 dní uvědomí kým je, spadne mu jakási pomyslná maska a stane se pravdivějším. Ano přesně tohle se odehrálo. Byl to pro mě hluboký terapeutický proces spojený s poznáním nádherné krajiny, odlišné kultury, s uvolněním traumatu a s prací ve skupině. To co dřív byly jen slova – ‘‘ najdi své pravé já‘‘ nebo ‘‘ buď sám sebou´´ nebo ´´důvěřuj své intuici´´– jsem prožila do hloubky.

Doslova padaly šutry z psychiky, procházela jsem emočními propady a vzlety. Zažila jsem během 14 dnů tolik mezilidských interakcí a tolik emočních zážitků s peruánskou krajinou, jako nikdy za celý život.

Došlo mi – co to vlastně znamená ‚‘‘silové místo ‘‘– je to spojené se silnou emocí a pocitem. Dříve jsem vždy jen očima obdivovala zeleň – bylo to povrchní . V Peru jsem dostávala návaly emocí - vše dostávalo štírovskou hloubku. Byla to síla.

Napojení a naučení se důvěřovat své vlastní intuici se stalo mojí součástí. Na expedici jsem se naučila nepochybovat o tom, co mi našeptává můj vnitřní hlas. Neuměla jsem dříve rozeznat co je intuice a co je mysl – dnes po Peru nemám nejmenší pochyby. Už jen tohle poznání změní život o 180°.

Pochopila jsem, že každý člověk je mým bližním a že každý člověk má velmi dobrý důvod být přesně takový jaký je. At´se mi to líbí nebo ne. Přestala jsem posuzovat. Přestala jsem hodnotit. Šamanský rituál s ayahuascou mi vždy velmi dobře posloužil k pochopení mezilidských vztahů a bojů mezi námi.

Puštění kontroly. 35 let jsem žila na sílu výkonu, vše jsem doslova vydřela, vypotila. V Peru jsem pochopila, že život funguje mnohem jednodušeji. Zklidnila se mi nervová soustava, začala jsem si věci více užívat a vychutnávat. Peru vám umožní dostat se do tzv. svého středu.

Nádherně jsem se očistila. Mé tělo změnilo svoji biochemii. Uvolnilo se mi prožívání sexuality (šamanská práce díky které došlo k velké aktivaci srdeční čakry, mé tělo se uvolnilo a nebylo nutné s nikým spát ani provozovat tantrické techniky ). Uzavřela jsem ty nejkrásnější kosmická přátelství. Pochopila jsem úplně do detailu – že život si opravdu tvořím já sama – můžu to dělat vědomě – nebo jako dříve nevědomě.

Pochopila jsem, že velmi důležité je mít čisté a otevřené srdce – pak je možné prostřednictvím ayahuascy velmi dobře komunikovat se svým vyšším já a dokonce pokud máte opravdu velmi aktivní hruď tak se propojit s absolutnem a zažít pocit jednoty se vším. Potom je již vše jasné a vy můžete kráčet životem opravdu jako pokojný bojovník. Pokud je hrud´ještě málo průtočná a aktivní – ayahuasca pomůže vše vyčistit. Jde to poměrně rychle pokud se člověk čistění otevře.

Přijela jsem domů jako nový člověk – mé okolí se mi mění před očima, to co jsem dříve pokládala za nemožné se najednou bez jakýchkoliv problémů realizuje. Naprosto dokonale prožijete to čemu se říká: změň sebe a změní se celé tvoje okolí.

Můj muž je uvolněný, cítí se svobodně – může dýchat - má tchyně otevřela šatník a věnovala mi ty nejkrásnější šaty, které si v životě koupila, pejsek je klidný. To jsou zatím první výsledky a vím, že už se rýsují další

Děkuji z celého srdce Petrovi Chobotovi, Olze, Martinovi Kamenickému, Dominikovi, Daně, Honzovi, šamanům, každému členovi naší úžasné skupiny a HLAVNĚ v neposlední řadě mému muži , který vše podpořil - za ten nejkrásnější životní dar.

Ivana Kaubek Bordovská, napsáno 25.11. 2019

 

Astrokartographie v rámci mého horoskopu

Je naprosto zřetelné, že daným regionem severního Peru prochází křivky - pluta, uranu a chirónu. Což naznačuje velmi hluboký, náhlý léčivý proces. Tohle místo pro mě vždy bude energeticky velmi silné a léčivé.

Navíc zde prochází osa IC - poukazující na moje kořeny, rodovou linii a emoce (4. dům horoskopu)

Více k astrokartografii