Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit!

Ivana Kaubek Bordovská, MSc.

Jsem astrolog a specializuji se na práci s lidskou duší.

Konkrétně se zaobírám lidským sebe-vědomím a posilováním vlastní identity.

Za pomoci horoskopu dokážu s klientem hovořit o příčině jeho potíží, zvědomit jádro jeho osobnosti a přivést jeho duši na cestu k sobě.

Ahoj,

jmenuji se Ivana a pocházím z pěkného horského městečka na  severní Moravě.

Posledních 5 let žiji velmi pěkné období mého života a považuji se za šťastného a v porovnání z minulostí, svobodnějšího člověka. Užívám si každého dne, i přes nástrahy krize středního věku.

Velmi ráda trávím čas s mým manželem. Respektuji jeho svobodu a s láskou příjímám jeho děti a jeho minulost. Uvědomila jsem si v čem spočívá pravá láska - v bezpodmínečnosti.

Cítím úctu a lásku k mým rodičům, a to mi pomáhá být vitální. Udělala jsem si pořádek v rodinných vazbách. Čistím ženskou rodovou linii. Manipulaci a obviňování už nedávám prostor.

Velmi ráda ochutnávám různá jídla,  už nestojím každý den na váze a nepřemýšlím každou chvíli o jídle. Nezajídám své prázdné pocity.  Skoncovala jsem s bulimií, která mě doprovázela dlouhých 10 let.

Našla jsem své vášně, o kterých jsem ani netušila. Opustila jsem práci v korporátní firmě, na které jsem velmi lpěla a našla si koníček, který se postupem času stal mým povoláním.  

Vycházím dobře se ženami, nepoměřuji se, a nenechávám se vláčet emocemi žárlivosti a méněcennosti. Žen si vážím a mám zájem o spolupráci. Každou negativní vibraci ve mně se snažím pochopit.

Jsem schopna hospodařit lépe s penězi, poněvadž už nenakupuju zbytečné jídlo, cigarety ani oblečení – to už není mojí prioritou. Svůj volný čas trávím smysluplně.

 Stručně řečeno - cítím k sobě lásku a to je ten nejkrásnější pocit, který jsem kdy zažila.  


Copyright (Zinnel/Orban)

Dřív tomu ale zdaleka tak nebylo !

Byla jsem posedlá touhou po dokonalosti a úspěchu. V pubertě jsem si již začala představovat svůj vysněný svět, svého ideálního partnera, svoji pracovní pozici. Chtěla jsem za každou cenu všem dokázat, jak jsem dobrá, a co všechno dokážu.

Vystudovala jsem v zahraničí, sílou vůle. Studia marketingu byly velmi populární a pro mě tenkrát zárukou kvalitního budoucího  života. Tak do toho! Už tenkrát během studií jsem začala trpět bulimií. To mi ale vůbec nedocházelo, že by něco nemuselo být v pořádku s mým přístupem k životu. 

Školu jsem zvládla. Sice mě daný obor vůbec nezajímal, ale věřila jsem, že po vystudování už přijde pouze a jenom kariérní postup.  Nastoupila jsem do prvního zaměstnámí a k bulímii se přidaly problémy s nadřízenými. Nedokázala jsem se vymezit a nechala si ledacos líbit. Přece na pozici, kterou mám čeká 50 dalších, tak když se mi to nelíbí můžu jít. Po dvou letech už jsem ten tlak nezvládla a dala výpověď. Podobné scénario se opakovalo i v dalším zaměstnání.

K problémům docházelo vesměs se ženami, které na mě působily agresivně, a které neodpovídaly jakési mé představě o tom, jak by to mělo vypadat. Hodně jsem se srovnávala.

Byla jsem prosetá strachem – strachem někomu říct „ne“,  strachem z neúspěchu, strachem ze selhání. Práce mi nedávala smysl, ale věnovala jsem ji 10 hodin denně.  Cítila jsem se čím dál hůř, byla jsem vyčerpaná. Začalo mě bolet rameno - náznaky revma již ve 26 letech. Vše spělo k vyhoření.

V partnerkých vztazích to taky nefungovalo. Nedokázala jsem žít kvalitní partnerský vztah, často jsem trucovala a trestala partnera mlčením. Na partnerech a na vztazích jsem přitom nezdravě lpěla. Přišla jsem tímhle způsobem o dva dlouholeté vztahy. Partner mě vždy, k mému velkému překvapení opustil.  

 

Copyright (Zinnel/Orban)

Pořád jakobych začínala od začátku ..

Pocit nějakého naplnění jsem neznala, a ani nevěděla, že něco takového existuje. Vůbec  mi nedocházelo, že jdu někde proti sobě.

Jediné co mi znělo hlavou, musíš mít práci odpovídající tvému vzdělaní, musíš uspět, musíš být NEZÁVISLÁ, silná a soběstačná. Tak jeď! Pak budeš spokojená, milovaná a budeš mít svůj vysněný život. Budeš sebevědomá a naplníš svou představu.

Víc a víc jsem chtěla, míň a míň se dostávalo. Pocit vlastní sebehodnoty klesal úměrně. Můj zkreslený dojem zdravého sebevědomí  mi titul z vysoké školy nezajistil, jak jsem se původně domnívala. 🙂 

Ke všemu se přidal myom na děloze, myom ve velikosti dětské hlavičky – 12 cm v průměru. Můj gynekolog mi tenkrát řekl, že něco takového ještě neviděl. Operace proběhla v pořádku, děloha mi zůstala.

Můj neskonalý vděk mi KONEČNĚ začal propojovat srdce s rozumem.

 


Copyright (Zinnel/Orban)

Bylo mi jasné, že musím vyrazit jiným směrem

Zlom pomalu nastává při návratu ze zahraničí domů do ČR v roce 2011. Zde mi začínají přicházet do cesty lidé, kteří mě vrací zpátky k sobě. Začala jsem si silně uvědomovat, že vztahy s lidmi a vztahy v práci jsou přirozenější. Lidé jsou jaksi více “svoji“. Možná já začínala být ve svém prostředí jaksi více svá 🙂

Mělo to na mě velmi dobrý vliv. Konkurenční boje, které jsem zažívala ve Francii nebo ve Velké Británii,kde jsem se také na jeden rok ocitla, zde nenalézaly své místo.

Bulimie bylo méně, ale byla. Já se radovala, když jsem po 3 dnech nezvracení mohla konstatovat: “zvládla jsem to”. Ale pak přišla znovu. Intervaly se ovšem snížily. Bylo mi tenkrát jasné, že se mnou bude až do smrti, že ten vnitřní boj a napětí už zůstane napořád. Omyl :)!

Druhý zlom přišel příchodem mého tenkrát přítele, dnes již manžela v roce 2012. Poprvé jsem ucítila opravdovou lásku a uznání, tolik jsem po tom toužila. Nasytil můj hlad.  Poukázal na to, co mi vlastně chybí. 

S optimismem a humorem mi mou nezkrotnou touhu po dokonalosti, pocit nedostatečnosti, vrozený narcisismus a perfekcionismus pomalu osekával. Svou vírou v život a svým nadhledem spoustu situací, které já vždy hodně dramatizovala, odlehčil. 

Velké zjištění pro mě bylo, že je pro mě blahodárné obklopovat se lidmi, kteří berou život jako hru.

Hra a lehkost - to byl můj elixír.

Díky pár krizím (neboli žárlivým scénám) mi můj muž také nastínil téma - svoboda ve vztahu (závislost na partnerovi, závislost na vztahu)


Copyright (Zinnel/Orban)

Zásadním zlomem bylo poznání sebe samotné formou astrologie

Zde jsem vyloženě ucítila svoji podstatu - kdo jsem - a zvědomila si věci, které dřímaly v podvědomí a vyvolávaly krize různého původu. Nápor bulimie odpadl již úplně. Stejně tak jsem přestala i kouřit a trpět na chronické kvasinkové infekce. Ustoupila chronická rýma. 

Začala se kristalizovat moje citlivá božská podstata a došlo k velkému poznání tužeb mé vlastní duše. Došlo k velkému pochopení – přijetí a odpuštění. Sama sobě.

Na základě mého horoskopu jsem si zvědomila spoustu podvědomých programů a objasnila spoustu situací, proč vlastně u mě k řadě potíží, jak zdravotních, tak vztahových, dochází. Objevila jsem, co bylo jejich spouštěčem. Kde moje duše strádá, kde moje duše hladoví.

Věci se začaly napravovat a já začala tvořit svůj vědomý život. Marketing jsem definitivně opustila, protože jsem pochopila, že se mnou jednoduše nesouzní. Ujistila jsem se, že chci dělat to, co mi dává smysl a dělá mě šťastnou.

Pochopila jsem, kudy vede cesta k  uzdravení, ba navíc k mnohem plnějšímu a bohatějšímu životu než kdykoliv předtím.

Bulimie - myom na děloze - ženy, které mi přicházely do cesty  - muži, kteří odcházeli - mi byly darem, byly cestou k vyššímu vědomí. Je mi dnes jasné, že mi duše dávala dlouhou dobu najevo, že touží po transformaci - trvalo mi celé jedno desetiletí, než jsem ji vyslechla.


Vám to tak dlouho trvat nemusí

Ráda bych moje poznání předala lidem, kteří se chtějí vydat na cestu poznání své vlastní duše a tím s bulimií nebo jinými nešvary zatočit jednou pro vždy!!


Moje cesta byla cestou k SEBELÁSCE a k PŘIROZENOSTI

Dnes se již dívám na vše s láskou a bez ostychu. Vím, že jsem se naučila přijmout sebe samotnou, naučila jsem se lásce a respektu k mé duši a k mému tělu. Vím, že mi má duše dlouho dobu říkala:

„ŽIJEŠ V TĚŽKOSTI, ŽIJEŠ VE STRACHU, POZNEJ SEBE SAMOTNOU A ZAČNI SE MÍT RÁDA “.

 

S láskou,

 

Terifée, žena sluncí