Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit!

Astrokartografie

Cestuj vědomě - najdi svá silová místa na planetě - najdi místa pro transformaci duše

Cítíte někdy, že vás s určitým místem na naší planetě spojuje jakýsi hluboký pocit? Možná se vám zdá, že dané místo je vám velmi známé, téměř jako druhý domov, nebo se najednou zamilujete do země a do lidí určité oblasti. Nebo se na nějakém místě hodně věcí uvede do pohybu a nevyslovené najednou vyleze na povrch, ať se vám to líbí nebo ne. Když se vrátíte domů, máte pocit, že už nejste stejná osoba. Dozvědet se můžete více o  oblastech – které k vám konkrétně patří –  díky astrokartografii.

Co je astrokartografie?

Základy dnešní astro-kartografie položili na počátku 19. století Gustav Schwiekert a Donald A. Bradley.

Jim Lewis pokračoval ve vývoji svých metod v 70. letech 20. století a vyvíjel své Astro * karto * grafy, se kterými dnes pracuje většina astrologů.

V astrokartografii je horoskop promítnut na mapu světa. Poté se zobrazí místa na mapě světa, kde jsou vaše planety ve spojení s hlavními osami. Toto je založeno na známé premise v astrologii, že planety jsou zvláště silné na osách a jejich energie lze podle toho intenzivně pociťovat.

Pokud se vydáte na odpovídající místa, kde se protíná osa s planetou, můžete zažít velmi účinné  astrologicko - psychologické vlivy. Prostřednictvím zvláštního ducha místa jste vždy v kontaktu s velmi specifickou částí sebe sama.

Pokud se vydáte na odpovídající místa, kde se protíná osa s planetou, můžete zažít velmi účinné  astrologicko - psychologické vlivy. Prostřednictvím zvláštního ducha místa jste vždy v kontaktu s velmi specifickou částí sebe sama.

Existují dvě hlavní osy, osa Ascendent - Descendent (AC-DC) a osa Imum Coeli - Medium Coeli (IC-MC)

Samozřejmě je to vždy velmi speciální interakce mezi osou a planetou, ale zjednodušeným způsobem bychom mohli říci následující:

Tam, kde se protíná planeta s linií vašeho Ascendentu:  to jsou  místa maximální asertivity a zvyšují vaše sebevědomí. Tyto pobyty mohou být na jednu stranu vyčerpávající, ale take velmi povzbudivé. V každém případě vás bude vidět.

Tam, kde se protíná descendent, jsou místa setkání a zrcadlení. Zde potkáte zrcadlo své duše, ale také riskujete promítnutí své vnitřní bytosti ven. To se může pohybovat od nádherných setkání až po těžké otřesy. Samozřejmě zde můžete úspěšně najít partnera. Čím vědomější duše tím méně budete překvapeni :). 

Na místech, která jsou protnuta s linií  IC (Imum Coeli), se cítíte jako doma a citově v bezpečí. To by mohlo vytvořit potřebu zakořenit. Na takových místech přicházejí do popředí i témata a programy z dětství nebo z minulých životů, takže zde také můžete velmi dobře pracovat na procesech duše.

Místa na liniích MC (Medium Coeli) jsou často vzrušující, protože to jsou místa, kde můžete snadno získat veřejné uznání a sociální úspěch. Podporují vás ve vašem poslání a propagují vaše ambice a vůli něco dokázat.

Pokud zkombinujete čtyři osy (AC / DC / IC / MC) a deset klasických planet (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto), existuje celkem 40 linií natáhnuté po celém světě.

Těchto 40 linií poskytuje informace o tom, která energie planety na vás čeká na jakých místech.